Contact Us: 01 490 4207

Wednesday Results

David (11) & Thomas (7) Harte (Castle)

v

Diarmuid (11)  & John (Scr) Bolger (Courtown)                        Won 1 Up

Kevin (16) & Caoimhin (14) Murphy (Arklow/Palmerstown House) Won 1Up

v

Anthony (5) & Rory (12) O'Shea (Elm Park)

Tony (14) & Max (15) Connolly (Elm Park)                                

v

Peter (10) & Graham (2) O'Connor (Foxrock)                           Won 3/2

Paul (14) & John (14) Canniffe (Rathfarnham/Elm Park)                  

v

Andrew (15) & Ryan (10) Baird (Castle)                                      Won 5/4

James (18) & Marc (3) Dillon (Palmerstown Stud/Castle)    

v

John (11) & Ross (13) O'Grady (Milltown)                                  Won 1 Up

Gerard (9) & Neil (13) Morrisey (Foxrock)                     

v

Vincent (10) & Lloyd (4) O'Rourke (Naas)                                   Won 4/3

David (5) & Sam (9) Varian (Dun Laoghaire)                                         Won 4/3

v

Shane (16) & Brendan (17) O'Brien (Edmondstown/Naas)   

Gerry (18) & Paul (6) Brennan (Athlone)                           

v

Matt (14) & Kevin (18) Maher (Blessington Lakes/Dunmurry Springs)   W/O

Morgan (4) & Jack (+2) Pierse (Grange/Portmarnock)                       Won 4/3

v

Ronnie (6) & Sean (4) Allen (Woodbrook)                             

Philip (18) & Eoghan (15) Fitzpatrick (Castle)                     

v

Dermot (13) & Martin (18) Connor (Castle)                                Won 5/4

Martin (12) & Matthew (6) Donnelly (Castle)                            

v

David (14) & David (3) Marshall (Naas)                                        Won 19th

Brian (18) & Brian (13) Kearney (Edmondstown)                               Won 3/2

v

Hugh (5) & Sean (12) Millar (Grange)                                                  

Brian (4) & Martin (5) Scullion (Lurgan)                                               Won 4/3

v

Damian (14) & Jason (7) McHugh (Athy)                                 

Gerry (18) & Harry (3) Morgan (Donabate)                             

v

Hilary (17) & Arthur (12) Haydon (Castle)                                    Won 2/1

Brian (5) & Gavin (9) Whitaker (Elm Park/Milltown)                         Won 19th

v

Derek (12) & John ( 5) Maguire (Foxrock)                                 

Bernard (9) & Jason (6) Bowes (Baltinglass)                      

v

Michael (14) & Stephen (5) Finlan (Grange Castle/Castle)       Won 2/1